Dezinfekce aut ozonem

Účinná dezinfekce ozonem

Ničí přes 650 patogenů včetně COVID-19, MRSA, C. Difficile, Norovirus, TB, chřipky a hepatitidy. Odstraňuje chronické pachy. Dezinfekce ozonem chrání naše rodiny před potenciálně smrtícími infekcemi. Ozonizer produkuje velmi vysokou hladinu ozonového plynu, který zcela ničí smrtící patogeny a zanechává vnitřek každého vozidla čisté a svěží.

Princip sterilizace ozónem

Díky jednoduchosti našeho zařízení může být váš automobil dezinfikován za méně než hodinu! Co je nejlepší? Nepoužívají se žádné tvrdé chemikálie a nevznikají žádné toxické vedlejší produkty!

Proč využít dezinfekci ozonem?

Na základě infekčního onemocnění zemře ročně více než 99 000 osob a nakazí se téměř 1,7 milionu pacientů. Ozonizer je speciálně navržený pro rychlé ničení těchto bakterií a virů z interiéru vašeho vozu. Klíčem je prevence.

Jak to funguje?

Ozonizer používá kyslík, přirozená dezinfekce přírody, k ničení bakterií, virů a čištění vzduchu.

Zařízení pro ozon (O3) obsahuje tři atomy kyslíku. Třetí atom kyslíku činí ozon extrémně reaktivním, což způsobuje snadné navázání na jiné molekuly.

V důsledku toho, kdy se zápachy, bakterie nebo viry setkají s ozonem, nastanou oxidační reakce a obě strany jsou zničeny. Ozon se v zásadě vrací zpět na kyslík.

Důležité:

Použití ozonizeru je určeno pouze pro neobsazený prostor. Po dezinfekci interiéru je nutné jeho opětovné provětrání. Až následně je možné opět použít automobil.

Zaváděcí cena: 399,- Kč

Objednávka dezinfekce interiéru vozidla