Profesionální dezinfekce párou

Několikaletý vývoj a testování v reálném prostředí zdravotnických provozů. Tento stroj je ideální volbou do větších zdravotnických zařízení, kuchyní, potravinářských provozů a úklidových firem. Vhodný na čištění interiérů v automobilech a komerční odstraňování žvýkaček.

Dezinfekce párouVelmi výkonný parní čistič s tlakem páry 9 barů a vysávací jednotkou pro zajištění dokonale čistého a suchého povrchu. Stroj je osazen vysávací jednotkou s vodní filtrací a HEPA filtrem pro zamezení úniku vysávaných nečistot zpět do prostor zdravotnických zařízení. Funkce parní dezinfekce vysávací nádoby a příslušenství.

Technologie parního čištění je založena na nízkém tlaku a vysoké teplotě suché páry. Tato technologie je osvědčená jako efektivní proti průmyslovým nečistotám a mastnotě. Při čištění párou můžete současně odstranit zbytky nečistot použitím zabudované vysávací jednotky nebo mikrovlákna. Výsledek: naprosto čistý, suchý a dezinfikovaný povrch.

Mnoho nemocnic využívá systémy OSPREYDEEPCLEAN k čištění svých oddělení, hlavně pak lůžek, zástěn, kolečkových křesel a pojízdných lehátek. Pára dokáže proniknout do míst, kam se při běžném chemickém čištění není možné dostat, což umožňuje například čistit závěsy přímo na místě, či vybavení bez nutnosti jej rozmontovat. Také napomáhá k co nejrychlejšímu navrácení lůžek k jejich plnému vytížení.

TECHNOLOGIE SUCHÉ PARY

Často kladené otázky

Co je to parní čistič?
Parní čistič je zařízení, které používá pouze malé množství čisté studené vody z kohoutku, zahřáté v kotli poháněném elektřinou k dezinfekci, čištění a deodorizaci prakticky jakéhokoli povrchu bez nutnosti použití detergentů.
Jak to funguje?
S použitím pouze malého množství vody z vodovodu vytvoří parní čistič páru s nízkou vlhkostí, která přenáší teplo na povrch, který chcete ošetřit. Teplo v kombinaci s lehkým mícháním funguje. V kombinaci s širokou paletou příslušenství může být použit pro neomezený počet aplikací.
Co je „suchá“ pára v páře?
Pára se nazývá „suchá“, pokud obsahuje pouze asi 5% až 6% vody a je mnohem méně hustá než vzduch, který dýcháme. Je čistá při dostatečně vysokých teplotách, aby zabila bakterie a bakterie, emulgovala mastnotu a olej a další povrchové kontaminanty. Výsledek: zcela hygienický a suchý povrch.
Na co ho mohu použít?
Čištění suchou párou lze použít prakticky na jakémkoli povrchu s výjimkou těch povrchů, které jsou extrémně citlivé na teplo. Povrchy jako hedvábí, některé velmi tenké plasty a některé typy velurového čalounění musí být ošetřeny s velkou péčí.
Kam jde voda?
Voda se vkládá do speciální nádrže nebo kotle, který vodu ohřívá a mění ji na horkou suchou páru. Jedinečnou výhodou našich parních čističů je to, že produkují páru s nízkou vlhkostí a vysokou teplotou, která nese pouze asi 6% vody. Rádi bychom tomu říkali Suchá pára, protože zbylo tak málo vody a spotřebovalo se tak málo.
Potřebuji detergenty v kombinaci s párou?
Ve většině případů nepotřebujete detergenty, ale pro speciální aplikace, jako je odstraňování gumy, může být vyžadován detergent. Čisticí proces může být v některých případech také urychlen pomocí detergentu kombinovaného s párou. OspreyDeepclean proto nabízí výrobcem schválené detergenty, které lze použít v kombinaci s naší parní technologií. Díky technologii suché páry OspreyDeepclean je dosaženo nejlepších výsledků čištění.

Fotogalerie

Video