UV-C lampy a jejich využití v hotelích

Faktem je, že celková čistota prostředí je jedním z hlavních aspektů při rozhodování zákazníků, kde rezervují nakonec svůj pobyt. Důležitá není jen optická čistota, ale i jistota, že pokoj není plný skrytých bakterií. A ty jsou všude, nejen v hotelových pokojích. 

Podle studie provedené University of Houston jsou televizní dálkové ovladače a vypínače světla hlavními místy pro bakteriální aktivity v hotelových pokojích. Hosté nepřemýšlejí o dotyku těchto každodenních zařízeních, a proto se vystavují nežádoucím zdravotním rizikům. Vířivé vany a jiná wellness zařízení, která si mnozí hoteloví hosté rádi dopřávají, jsou také jedním z oblíbených úkrytů bakterií. V jedné mikrobiologické studii bylo zjištěnol, že 100 procent vzorků vody odebraných z hotelových vířivek bylo pozitivně testováno na kontaminanty, které mohou způsobit vyrážky, infekce močových cest a dokonce i zápal plic.

Většího úspěchu a spokojenosti u svých zákazníků je možné dosáhnout zlepšením  dezinfekčních postupů a tím zvýšení vnímání čistoty u hotelových hostů. K tomu je vám nyní k dispozicii UV dezinfekce, která automaticky čistí koupelny nebo může být začleněna jako součást procesu úklidu pokojů, restaurace, kuchyně nebo společenských prostor